© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pişti Olmak Tarihe Karışacak

Pişti Olmak Tarihe Karışacak

Genç modacı Nalan Haznedar kendi ismini taşıyan mağazasını Filistin caddesinde açtı. Başta genç hanımlar olmak üzere her yaş grubundan hanımların dikkatini çeken ve beğenisini kazanan, birçok tasarımı oluşturan Nalan Haznedar butik mağazasını Filistin caddesinde açtı. Godiva ve Kafes Fırın aynı binada hizmet vermeye başlayan butiğin açılışına cemiyetin tanınan simaları katıldı. Genç modacı konuklarıyla tek tek ilgilenirken açılışa katılan hanımlar hem tebrikleri ilettiler hemde birbirinden şık ürünleri incelediler. Butiğinde birbirinden şık birçok kıyafeti sergileyen Nalan Haznedar, her cuma yeni tasarlanan bir kıyafetin vitrinde yer alacağını belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.