© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pinko’nun Yeni Tasarımları Görücüye Çıktı

Pinko’nun Yeni Tasarımları Görücüye Çıktı

İtalyan markası olan Pinko’nun yeni koleksiyonu Arzu Sabancı’nın ev sahipliğinde düzenlenen şık bir kokteylle Nişantaşı mağazasında moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. Arzu Sabancı’nın sahibi olduğu Nişantaşı Pinko Mağazası’nda, Pinko’nun 2012-2013 Sonbahar/Kış koleksiyonunun tanıtımı gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinliğe cemiyet yaşamının tanınmış bayanları da yoğun ilgi gösterdi. Arzu Sabancı’nın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte mağaza içerisinde gerçekleştirilen trunk show’la konuklar kıyafetleri mankenler üzerinde görme imkanı da buldular. İtalya’dan gelen markanın tasarımcıları Fabio Gagliodi ve Snejana Marsejnaia koleksiyon hakkında konuklara detaylı bilgi verdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.