Başa Dön

Peugeout SUV 3008, Dünyayla Aynı Anda Ankara’da Tanıtıldı

blank

Peugeout SUV 3008, Dünyayla Aynı Anda Ankara’da Tanıtıldı

Okuma süresi 1 dakika

 

Peugeot’nun yeni üretimi Peugeot SUV 3008, dünyayla aynı anda Ankara Göral Otomotiv’de görkemli bir organizasyon eşliliğinde meraklıları ile buluştu.

Peugeot’nun Yeni SUV modeli 3008’ın lansmanı Göral Otomotiv’de gerçekleşti. Canlı orkestranın muhteşem müzik sunumu eşliğinde sinevizyon gösterimi ile başlayan lansman, kokteyli aynı heyecan ve merak ile günün ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Lansman canlı olarak 45 noktada izlenirken Peugeot Türkiye Genel Müdürü Laurent Pernet ve Peugeot Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Akın da İstanbul’dan canlı yayın ile lansman toplantısına katıldı. Lansmana evsahipliği yapan Göral Otomotiv Yönetim Kurulu başkanı Nezih Allıoğlu, burada yaptığı konuşmada, yeni SUV Peugeot 3008 lansmanının diğerlerinden çok farklı olduğunu, en önemli farkının ise tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de yapılması ve Türk tüketicisinin beğenisine sunulması olduğunu söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: