Başa Dön

Pera Palace Jumeirah’da Görkemli Davet

blank

Pera Palace Jumeirah’da Görkemli Davet

Ülkemizin en önemli tarihi geçmişlerinden birisine sahip otellerinden Pera Palace Hotel Jumeirah yüz yirmi birinci yılını şık bir davetle kutladı.

Pera Palace Jumeirah  yüz yirmi birinci yaşını, DEMSA Grup Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan ve Pera Palace Hotel Jumeirah Genel Müdürü Pınar Kartal Timer’ın ev sahipliğinde düzenlenen görkemli bir davetle kutladı. Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı gecede, ünlü Piyanist Ayşegül Kuş Durakoğlu tarafından Amerika’da kurulan Musica Mundana Oda Müziği Grubu’nun seslendirdiği “Orient Express ile Müzikli Yolculuk’ konseri Grand Pera Balo Salonu’nda gerçekleştirildi. Pera Palace’ın tarihi binasında düzenlenen gecede, ayrıca DEMSA Grup Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan ve eşi Cengiz Bey’in evlilik yıldönümü ve Arzu Sabancı’nın doğum günü’ne denk gelen davet, üç kutlamaya ev sahipliği yapmış oldu. Üç kutlamanın gerçekleştiği davette konuklar canlı müzik eşliğinde keyifli bir akşam geçirirken, gecenin ardından küçük bir partiyle Sabancılar’ın mutlu günü kutlandı.
Demet Sabancı Çetindoğan, Nicholas Clayton, Pınar Kartal Timer (3)_800x532

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.