Başa Dön

Peony Cake’te Halloween Partisi

Peony Cake’te Halloween Partisi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın önde gelen parti evlerinden Peony Cake müşterileri için Halloween Parti düzenledi. Partiye Ankara iş ve cemiyet hayatından çok sayıda kadın çocuklarıyla birlikte katıldı.

Peony Cake Çayyolu’nda bulunan mekanında sevdikleri ve müşterileri için Halloween Parti düzenledi. Partiye katılan konuklar ve çocuklar Halloween konsepti ile hazırlanmış yiyeceklerin tadına bakarken gün boyunca müzik eşliğinde eğlendi. Katılan herkesin çok memnun bir şekilde ayrıldığı partide güzel ev sahipliği için Tuğba Kahraman’a teşekkür ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.