Başa Dön

Yeni Eve Özel Parti

blank

Yeni Eve Özel Parti

Okuma süresi 1 dakika

İş dünyasının genç ve başarılı simalarından Kaan Ünver, Nişantaşı’nda yeni taşındığı evinde keyifli bir parti gerçekleştirdi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Lucca tarafından hazırlanan birbirinden leziz ikramlar ve içecek kokteylleri konuklara ikram edildi. Canlı DJ performansı eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar süren partide konuklar doyasıya dans ederek eğlencenin tadını çıkardılar. Gecenin ev sahipliğini yapan Kaan Ünver parti boyunca konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi.

[nggallery id=1344]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.