© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Wan-na Kanyon’da

Wan-na Kanyon’da

İstanbul’un gözde mekanlarından Wan-na artık Kanyon’da. İstanbul Doors Group tarafından alınan uzak doğu restaurantı olan Hakkansan’ın yerine
Wan-na açıldı. Popüler mekanın açılış partisine cemiyet hayatının tanınmış simaları yoğun ilgi gösterdi. ‘Wan-na Friday Parties’ serisi Cuma günleri düzenledikleri partilerle altı yıldır dünyaca ünlü DJ’leri ağırlayan mekan yeni yerinde eğlence severleri konuk edecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.