Başa Dön

Uludağ’da Kar Sezonu Açıldı

blank

Uludağ’da Kar Sezonu Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Bonus Snow Masters yarışları, Türkiye Kayak Federasyonu, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Garanti Bonus Card’ın
sponsorluğunda Uludağ’da gerçekleştirildi. İstanbul cemiyet ve iş dünyasının tanınmış isimlerinin de yoğun ilgi gösterdiği yarışlarda heyecanlı ve eğlenceli zamanlar yaşandı. Sekizincisi düzenlenen Snow Masters yarışları minikler, çocuklar, gençler ve büyükler olmak üzere dört ana kategoride gerçekleştirildi.
Büyük bir çekişmenin yaşandığı yarışmada Open Kayak Bayan kategorisinde birinci  Claudia Sadioğlu, ikinci Canan Köksal ve üçüncü Ece Güner oldu. Open Kayak Erkek kategorisinde birinci İsmail Batak, ikinci Tan Singy ve üçüncü Avi Habin oldu. Open Snowboard Bayanlar kategorisinde Melis Şahin birinci olurken erkekler kategorisinde ise Cüneyt Gazioğlu birinciliği kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.