Başa Dön

Spor Bitti Parti Başladı

blank

Spor Bitti Parti Başladı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara spor hayatına bilimsellik ve eğlenceyi bütünleştirerek yepyeni bir soluk getiren MAC Panora, MAG PR Solitions ile birlikte “Yaza Merhaba Havuz Partisi” gerçekleştirdi.
Panora Alışveriş Merkezi’nin en üst katında bulunan MAC’in havuzunda gerçekleştirilen parti renkli görüntülere sahne oldu. Çok sayıda davetlinin katıldığı partide, konuklara birbirinden leziz açık büfe ikramlar sunuldu.
Havuz başında gerçekleştirilen partide gecenin müziklerini, Ankara gece hayatının tanınmış DJ’lerinden Ozan Erkut hazırladı ve canlı performansıyla davetlileri gece boyunca eğlendirdi. Gecede ayrıca perküsyon ve saksafon performansları da yer aldı.
Gecede ayrıca dansçılar sahne aldı. Dansları ve şovlarıyla büyük beğeni toplayan dançılara yoğun ilgi oldu.  Havuz başında gerçekleştirilen gecede konuklar klasik partilerin aksine eğlenceli ve farklı konseptteki partide doyasıya eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.