Başa Dön

Partili Sezon Açılışı

blank

Partili Sezon Açılışı

Okuma süresi 1 dakika

DESA Nişantaşı mağazasında gerçekleştirdiği şık bir partiyle bahara merhaba dedi. İş ve cemiyet hayatının tanınmış simlarının katıldığı partide renkli
görüntüler yaşandı.
DESA Yönetim Kurulu Başkanı Melih Çetel’in ev sahipliği yaptığı partiye katılan davetliler DESA’nın 2010 İlkbahar-Yaz sezonu koleksiyonunu inceleme fırsatı buldular.
Partide ayrıca konuklara leziz ikramlar ve DJ eşliğinde canlı müzik dinletisi sunuldu. DESA’nın tasarımcısı Fred Tutino davete katılan konuklara yeni sezon koleksiyonunu tanıttı ve sezon trendleri konusunda bilgilendirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.