Başa Dön

Parti Bahane Mücevherler Şahane

blank

Parti Bahane Mücevherler Şahane

Okuma süresi 1 dakika

Nişantaşı’nın yükselen yıldızı Zela Mücevher “Yaza Merhaba” partisi düzenledi. Partiye ünlü mağazanın seçkin konukları katıldı.

Dünyaca ünlü mücevher markası “Zela” seçkin müşterilerine özel “Yaza Merhaba” partisi düzenledi. Nişantaşı’ndaki mağazasında, yeni koleksiyonların sergilendiği “Yaza Merhaba” davetine cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Ünlü mağazanın özellikle “Asaletin Orkestrası” isimli koleksiyonu uzun uzun incelendi ve davete katılan konuklar da bol bol alışveriş yapma imkanı buldular. Ev sahibi Norayr İşler örnek bir misafirperverlik gösterdi ve  konuklarıyla tek tek ilgilendiği partide koleksiyon hakkında bilgiler vermeyi ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.