Başa Dön

İngiliz Ticaret Odası’nın Yaz Partisi

BCCT-Türkiye'de İngiliz Ticaret Odası'nın geleneksel "Yaz Partisi", Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğu bahçesinde düzenlendi.

İngiliz Ticaret Odası’nın Yaz Partisi

Okuma süresi 1 dakika

İngiliz Ticaret Odası’nın her yıl geleneksel olarak Türkiye’de düzenlediği “Yaz Partisi” etkinliği, diplomatik çevrelerle iş dünyasını bir araya getirdi.

BCCT-Türkiye’de İngiliz Ticaret Odası’nın geleneksel “Yaz Partisi”, Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğu bahçesinde düzenlendi. Davette diplomatik çevreler, cemiyet hayatından ünlü isimler ve iş dünyası bir araya geldi. Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi Richard Moore ve İstanbul Başkonsolosu Judith Slater, başta olmak üzere diğer ülkelerin başkonsolosluk temsilcileri ve seçkin bir davetli grubu etkinliğin konukları arasındaydı. BCCT Başkanı Chris Gaunt ve Judith Slater ortak bir konuşma yaparak Türkiye’de geçen yıl yaşanan talihsiz darbe girişiminin yıl dönümü vesilesi ile darbe girişimine direnirken hayatlarını kaybedenleri andı ve Türk halkına yeniden başsağlığı dilediler. Her yıl birbirinden renkli görüntülere sahne olan yaz partisi, bu yıl BCCT’nin 130. kuruluş yıl dönümü nedeniyle tarihi bir sergi ile taçlandı. 1887 yılından günümüze ticari ve sosyal manzaraların yer aldığı “BCCT 130. Yıl Sergisi”nin önümüzdeki sonbaharda sabit bir müze ortamında ziyarete açılması da planlanıyor. Davete başta Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç olmak üzere Demet Sabancı Çetindoğan ve Cansen Başaran Symes gibi iş dünyasının ünlü isimleri de katıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: