© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Faber-Castell Party Kids’de Çocuklarla Birlikte

Faber-Castell Party Kids’de Çocuklarla Birlikte

Evde ve okulda kısacası her an çocukların yanında olan dünyaca ünlü marka Faber-Castell, artık partilerde de onları yalnız bırakmıyor. Outdoor etkinliklerinde veya doğum günü partilerinde bundan böyle çocuklar hem eğlenip hem de özel olarak oluşturulan boyama alanlarında yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulacaklar. Çocuklar Party Kids’in hazırladığı birbirinden farklı temalı partilerde boya kalemlerinden, oyun hamuruna kadar pek çok ürünün yer aldığı özel dekorasyonlu Faber-Castell odasında hayallerini resme dökme imkanına kavuşacaklar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.