Başa Dön

Çocuklar Partide Eğlendi

blank

Çocuklar Partide Eğlendi

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Adnan Şen ve Begüm Şen çifti, küçük oğulları Can’ın doğum gününü renkli bir partiyle kutladılar. Levent’teki yeni yerinde hizmete açılan Party Kids’de gerçekleştirilen doğum günü partisine bütün Şen ailesi ve Begüm Şen’in yakın arkadaşları katıldı.
Partiye katılan çocuklar Party Kids tarafından hazırlanan özel etkinlik ile gün boyunca eğlencenin ve oyun oynamanın tadını doyasıya yaşadılar. Doğum günü pastasının gelmesiyle birlikte bütün Şen ailesi toplandı ve günün en özel pozunu objektiflere verdiler. Doğum günü pastasının üzerinde bulunan Can’ın en sevdiği oyun olan “Call Of Duty” resmiyse dikkat çekti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: