Başa Dön

“Black is Back”

blank

“Black is Back”

Okuma süresi 1 dakika

Wall’de gerçekleştirilen “Black is Back” isimli partiyle Ankaralı eğlence tutkunları doyasıya eğlendiler. Can Çavuşoğlu, Gökhan Bozkurt ve Ozan Erkut’un birlikte gerçekleştirdikleri “Black is Back” partisine iş ve cemiyet hayatının
tanınmış isimleri yoğun ilgi gösterdi. Gecede Modacı Ezgi Uzunöz’ün, mankenler tarafından kıyafetlerinin sergilendiği mini bir defile gerçekleştirildi. Gökhan Bozkurt ve Ozan Erkut’un DJ’lik yaptığı geceye katılan konuklar çalınan müzikler eşliğinde gecenin keyfini doyasıya dans ederek ve eğlenerek çıkardılar. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye alan dansçı kızlar da davetliler tarafından ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.