© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Aynı Anda Dört Farklı Parti

Aynı Anda Dört Farklı Parti

Dünyanın tanınmış vodka markalarından Absolut, sürekli gerçekleştirdiği Absolut Flat Parties projesi kapsamında son kırk senenin havasını ve müziklerini en çarpıcı şekilde yaşatan çok özel bir “private party”düzenledi.

 

Çok sayıda eğlence tutkunun katıldığı parti Pera’da bulunan Ansen Suites’te gerçekleştirildi. Bugüne kadar yapılamamış bir parti konseptine imza atan Absolut, eğlence tutkunları için otelin dört farklı katında 70’ler, 80’ler, 90’lar ve 2000’lerden oluşan dört farklı konsept sundu.

[nggallery id=921]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.