© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Parr Jewellery’den Şık Açılış

Parr Jewellery’den Şık Açılış

Parr Jewellery ikinci şubesinin açılışını Galleria AVM’de MAG PR Solutions organizasyonuyla gerçekleştirdi.

Birbirinden özel ve nadide mücevher çeşitlerini müşteriler ile buluşturan ve “pırlanta değerlidir ama stil sahibi olmak paha biçilemez” mottosuyla yola çıkan Parr Jewellery, 2. Şubesinin açılışını Galleria AVM’de gerçekleştirdi. İlk kez sergilenen yeni tasarım koleksiyonun da beğeniye sunulduğu organizasyonda, Parr Jewellery Yönetim Kurulu Başkanı Umut Özer Koca ve İbrahim Türkeş Koca tüm misafirlerle yakından ilgilendi. Açılış kurdelesini Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci ve Ankara Milletvekili Naci Bostancı’nın kestiği davete Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi. Davetliler yeni koleksiyon ile yakından ilgilenirken, el işçiliği ürünler büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.