Başa Dön

Özel Kutlama

blank

Özel Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

EN-ÇEV Enerji Çevre Yatırımları ve Danışmanlığı Haritacılık İmar İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı ve Ankara cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Suat Yetişen eşi Özlem Yetişen’e sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi.

Filistin Caddesi’nde Louise Restaurant’ta gerçekleşen renkli doğum günü partisi oldukça keyifli görüntülere sahne oldu. Zarif eşi Suat Yetişen ile birlikte keyifli  bir doğum günü yaşayan Özlem hanımın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Özlem hanım, katılımlarından dolayı arkadaşlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.