© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Oxford ve Harvard’ın Kapısı Aralandı

Oxford ve Harvard’ın Kapısı Aralandı

Uluslararası eğitim ve danışmanlık firması Studylon; İstanbul Çırağan Palace Kempinski’de MAG PR Solutions ile düzenlenen yurt dışı eğitim fırsatları seminerini veliler ve öğrencilerle buluşturdu. 

Studylon kurucu ortaklarından Alper Ilginöz ve bölge müdürü Pınar Haşimoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen eğitim semineri büyük ilgi gördü. Amerika, Hollanda ve İngiltere’deki Ivy League ve Russell Group okulları başta olmak üzere Avrupa’nın en kaliteli okullarındaki eğitim sistemleri, lise ve üniversiteye kabul aşamaları, öğrencilerin yönlendirilmesi ve başvurularında sağladıkları danışmanlıklar, yüksek lisans eğitimi, yurt dışında yatılı lise ve bursluluk imkânları gibi önemli konu başlıklarının aktarıldığı seminerde, merak edilen pek çok soru da yanıtlanmış oldu.   

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.