© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Otizmli Çocuklara Özel Gece

Otizmli Çocuklara Özel Gece

2005 yılında kurulan ve gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Tohum Otizm Vakfı, gelenekselleşen kermesinin ardından özel bir davet düzenledi.

 

“Hediye Bir Gece” isimli davet Tohum Otizm Vakfı kurucularından Rana Erkan Tabanca’nın sunumu ile başlarken sunumun ardından otizmli bir çocuğun dünyasını anlatan çizgi filmin gösterimi gerçekleştirildi.

Cemiyet ve iş hayatının elit isimlerinin katıldığı gece Tohum Otizm Vakfı Kurucu Başkanı Mine Narin’in tüm davetli, katılımcı ve destekçilere teşekkür konuşmasıyla devam etti.

Gecede vakfın her iki etkinliğine de ana sponsor olan Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı’ya özel bir plaket verildi.

Plaket töreninin ardından ise gece yemek ve müzikle devam ederken düzenlenen açık arttırmalar büyük ilgi gördü.

[nggallery id=890]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.