© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Otizmli Çocuklara Kuki+’dan Jest

Otizmli Çocuklara Kuki+’dan Jest

Üner Group, sosyal sorumluluk projesi kapsamında İlgi Otizm Derneği’yle birlikte Kuki+’da otizmli çocuklara pasta yapım kursu düzenledi. Kuki+ bu kursla otizmli çocukların katılımcı, öğrenen, eğlenen ve öğrendiklerini uygulayabilen birer birey olmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.  Bu tür sosyal sorumluluk projelerini belirli periyotlarla devam ettireceklerini duyuran Kuki+ diğer kurumsal şirketlerin de bu türlü projeleri daha çok desteklemelerini ve sosyal sorumluluk projelerine önem vermelerini ümit ediyor.

 

[nggallery id=773]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.