Başa Dön

Otizmli Çocuklar İçin Buluştular

blank

Otizmli Çocuklar İçin Buluştular

Okuma süresi 1 dakika

Uluslararası Kadınlar Derneği, yardım davetlerine bir yenisini daha ekledi. Yardımsever kadınların otizmliler yararına düzenlediği etkinlikte Piyano Sanatçısı Hande Dalkılıç ve Keman Sanatçısı Hakan Şensoy konuklara müzik şöleni yaşattı.

Çeşitli kurum ve kuruluşlara destek sağlamak amacıyla yardım etkinlikler düzenleyen Uluslararası Kadınlar Derneği, İlgi otizm Derneği yararına Sheraton Otel’de bir yardım daveti düzenledi. Etkinlikten elde edilen gelirin otizmli çocuklar yararına bağışlandığı davete katılım yoğun olurken, konuklar Hande Dalkılıç ve Hakan Şensoy’un performansıyla müzik dolu anlar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.