Başa Dön

On Yıllık Tasarımlar Görücüye Çıktı

blank

On Yıllık Tasarımlar Görücüye Çıktı

Okuma süresi 1 dakika

Ülkemizin önde gelen modacılarından Dilek Hanif, MasterCard Paha Biçilemez İstanbul Projesi kapsamında yeni koleksiyonunu tanıttı.

Türkiye’nin en ünlü modacılarından Dilek Hanif, MasterCard Paha Biçilemez İstanbul Projesi kapsamında Nişantaşı’nda bulunan ofisinde 2013-2014 Kış koleksiyonunun tanıtımını şık bir davetle gerçekleştirdi. Ayrıca bu özel gecede tasarımcının “Geçmişten Bugüne” isimli sergisi ile, 2004’ten bu yana koleksiyonlarını yaratırken esinlendiği; geometrik kesimlerden zamansız parçalara, Osmanlı Kültürü’nden kristallere, oryantal desenlerden asimetrik detaylara kadar, tüm unsurlarla ortaya çıkan parçalardan oluşan 10 yıllık özel koleksiyon sergilendi. Cemiyet ve iş hayatının önde gelen simalarının yoğun ilgi gösterdiği davette konuklar Dilek Hanif’in yeni koleksiyonunu yakından görme fırsatı yakaladılar.
MasterCard_Dilek Hanif Daveti_4_600x403

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.