Başa Dön

Okul Öncesi Dil Okulu Helen Doron

blank

Okul Öncesi Dil Okulu Helen Doron

Okuma süresi 1 dakika

Helen Doron ile dört ve beş kişilik gruplarla eğitim verilirken her çocukla birebir yakından ilgilenilerek İngilizce eğitimi sürdürülüyor.

Maya Özel Okulları’nın girişimiyle Helen Doron Early English eğitim kurumu hizmete açıldı. Çankaya’da eğitim vermeye başlayan ve İngilizce dil eğitimini çok küçük yaşlarda bireye kazandıran eğitim kurumunun açılışına eğitim ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Tekrarlı dinleme, görme, olumlu pekiştirme yöntemleriyle ve eğitici materyallerle beş duyunun tamamıyla İngilizceyi öğreten Helen Doron erken yaşlarda anadilin yanı sıra ikinci dili kazandırıyor. 3 ay-12 yaş gurubu ve 12-18 yaş gruplarına eğitim veren kurumun Genel Koordinatörü Levent Okur, zamanla Ankara’da şube sayısının artırılacağını ve bu girişimin öncülerinden olmanın gurunu yaşadıklarını ifade etti.

[nggallery id=1134]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.