© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Öğretmenler Günü Kutlaması

Öğretmenler Günü Kutlaması

Büyük Kolej öğretmenleri, “Öğretmenler Günü” adı altında düzenlenen baloda şık görüntüleri ile göz kamaştırdı.

Sheraton Otel’de gerçekleşen davetin ev sahipliğini Büyük Kolej Yönetim Kurulu Üyesi Tansu Doğay ve Genel Müdür Yardımcısı Tansel Saatçioğlu üstlendi. Gecede öğretmenleri, çalışanlar ve yöneticiler yalnız bırakmadı. Doğay ve Saatçioğlu, baloyu geleneksel olarak her yıl yaptıklarını belirterek, “Öğretmenler baş tacımız. En önemli şey eğitim. Çocuklarımızı onlar eğitiyor, bu yüzden öğretmenlere yatırım yapıyoruz” dediler. Yemeğin ardından eğlence geç saatlere kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.