© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ödüller Sahiplerini Buldu

Ödüller Sahiplerini Buldu

Ankara Genç İşadamları Derneği tarafından gerçekleştirilen 2. ANGİAD Kadın Platformu Ödülleri, Sheraton Otel’de sahiplerini buldu. 

Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen “Sivil Toplumda, İş Dünyasında, Siyasette Aktif ve Güçlü İş Kadını” adlı ödül törenine siyaset, iş ve sinema dünyasından birçok önemli isim katıldı. Ankara Genç İşadamları Derneği Başkanı Abdullah Değer, dernek yönetim kurulu üyelerinin yüzde otuzunun bayan olmasından duydukları gururu ve bu sayıyı yüzde elliye çıkarmayı hedeflediklerini belirtti. Değer ayrıca, Türkiye’de 89 bin sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, ANGİAD’ın ilk 50’de olduğunu dile getirdi. Ödül töreninde Nesibe Aydın, Canan Ergüder, Didem Gordon ve Songül Öden gibi yirmi iki başarılı kadına ödülleri verildi.

[nggallery id=1104]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.