Başa Dön

Süper Star Armada’yı Salladı

blank

Süper Star Armada’yı Salladı

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin süper starı Ajda Pekkan, 10’uncu yılını kutlayan ve büyüyen Armada AVM’de hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Kuruluşunun 10’uncu yılını kutlayan ve Ankara’nın ilk AVM’lerinden olan Armada, Ajda Pekkan konserine ev sahipliği yaptı. Yılların eskitemediği süper starın konserine başkentliler yoğun ilgi gösterdi. 10 yıldır başkentlilere hizmet veren AVM’de konserden hemen önce ödül töreni düzenlendi. Kurulduğu tarihten itibaren kendi bünyesindeki mağazalarda on yıldır çalışan personele ödül ve hediye çeki verildi. Tören ardından sahne alan ünlü sanatçı Ajda Pekkan ise soğuk havaya rağmen birbirinden güzel parçalarıyla konser alanını ısıttı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.