© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İncili Gastronomi Rehberi’nin İnci Kazanan Restaurant Ödülleri Sahiplerini Buldu

İncili Gastronomi Rehberi’nin İnci Kazanan Restaurant Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye’nin ilk ve tek özgün gastronomi derecelendirme sistemiyle hazırlanan 2020 ‘İncili Gastronomi Rehberi’ yayımlandı. Bir yılı aşkın süredir titizlik ve şeffaflıkla yapılan değerlendirmeler sonucu İnci kazanan restoranlar düzenlenen davette sahiplerini buldu.

Shangri La Bosphorus’ta düzenlenen tören cemiyet hayatının önemli isimlerini bir araya getirdi. Değerlendirme 200’e yakın gizli müfettişin bir sene boyunca gerçekleştirdiği ziyaretlerle yapıldı. İnci alan restoranların yanı sıra sektöre değer katan isimler de onur ödülüne layık görüldü. Beş İnci ve Dört İnci kazanan lezzet durakları listede şu şekilde yer aldı:

Beş İnci

Maça Kızı, Mikla, Od Urla, Sunset

Dört İnci

7 Mehmet, Agrilia, Aheste, Alaf, Antica Locanda, Apartıman, Araka, Asmalı Cavit, Asmani, Beyti, Brava Restaurant, Cantinery, Casa Lavanda, Cecconi`s, Cibalikapı Balıkçısı, Çiya, Divan Lokantası, Dragon, Ent, Fauna, Frankie, Gabbro, Galvin, Gram, Hünkar, Isokyo İstanbul, İsabey Bağevi, Kapha, Karaköy, Kıyı, La Pasion, Lacivert, Le Petite Maison, Leb-i Derya, Lucca, Mürver, Nicole, No 4, Orfoz, Pandeli, Paper Moon, Ringa, Sanayi 313, Seraf, Seraser, Shang Palace, Spago St Regis, Şans, Tershane Karaköy, The Marmara Tuti, Toi, Trilye, Ulus 29, Urla Vino Locale, Vogue, Yeni Lokanta, Zennup 1844, Zuma

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.