© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ODTÜ Sanat 14. Yılında

ODTÜ Sanat 14. Yılında

13 Yıl boyunca ODTÜ sanat festivali olarak düzenlenen ancak bu yıl ODTÜ sanat 14 ismini alan sanat festivali sanatseverlerle buluştu.
Bu yıl isim değiştirerek ODTÜ Sanat 14 ismini alan festival, ODTÜ kültür ve kongre merkezinde gerçekleşti. Festival “Kent” temalı eserlere ev sahipliği yaptı. Festival alanında açılış konuşmasını ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar yaptı. Acar, festival’in Ankara için önemini hatırlataran bu önemli organizasyona katkıda bulunanlara teşekkür etti. Festivalde her yıl otuz altı sanatçının yetmişten fazla eserinin sergilendiğinin altını çizen Prof.Dr. Ahmet Acar bu kez, festival konsepti gereği “kent” teması üzerine çalışma yapan sanatçıların müzik, film ve tiyatro eserlerinin de gösterimleri olacağını söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.