Başa Dön

Next Level Art Ertuğrul Ateş’i Ağırladı

blank

Next Level Art Ertuğrul Ateş’i Ağırladı

Okuma süresi 1 dakika

Ankaralı sanatseverlerin yeni buluşma noktası Next Level Art, çağdaş Türk resminin sürrealist ve mistik temsilcisi ünlü ressam Ertuğrul Ateş’i ağırladı.
Next Level Art’ta gerçekleştirilen ‘Ertuğrul Ateş’le Bahara Merhaba Sergisi’nin açılış kokteyli Ankara sanat ve cemiyet hayatını bir araya getirdi. İlhamını Anadolu’dan alan, her renk, her doku ve her figürü ile izleyicileri düşler âlemine davet eden Ertuğrul Ateş eserleri davetlilerin beğenisi aldı. Eskişehir yolundaki Next Level Art’taki serginin açılışında ikramları tadan konuklar hem eserleri inceledi hemde sohbet ettiler. Sergide dikkat çeken ayrıntı ise eserlerin sahibi Ertuğrul Ateş’in olmayışıydı. Sanatçı, İstanbul’daki eşi doğum yaptığı için sergisinin açılışına katılamadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.