© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

New York’ta Üst Düzey Gala

New York’ta Üst Düzey Gala

Amerikan Türk Cemiyeti, geleneksel olarak düzenlediği altıncı gala yemeğini üst düzey konukların katılımıyla New York Plaza Otel`de gerçekleştirdi.

Her yıl Amerikan ve Türk firmalarının başarılı işbirliklerini ödüllendirmek için verilen Amerikan Türk Cemiyeti Kurumsal Ortaklık Ödülü, Türkiye’nin yabancı ortaklı kurulan ilk televizyon kanalı CNN TÜRK’e verildi. Amerikan ve Türk iş dünyasının önde gelen 400`den fazla isminin katıldığı muhteşem galada açılış konuşmasını yapan Türk Amerikan Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Murat Köprülü, “Türkiye`de yabancı ortaklı kurulan ilk TV kanalı CNN Türk, Amerikan – Türk işbirliğine dayanan iki medya gücü olan Turner ve Doğan Holding`in bir simgesidir” dedi. Türk ve Amerikan iş dünyasına mensup konuklar şıklıkları ile göz doldurdular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.