Başa Dön

New York’da Bayramlaşma

blank

New York’da Bayramlaşma

Okuma süresi 1 dakika

blank

New York Başkonsolosluğu tarafından Türk Evi’nde düzenlenen Kurban Bayramı resepsiyonu Türk-Amerikan toplumunu bir araya getirdi.

Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosu M. Levent Bilgen ve eşi Ayşe Bilgen, New York ve çevresinde yaşayan Türk vatandaşları için 25 Eylül Perşembe akşamı bir bayram resepsiyonu düzenledi.

 

Resepsiyonda Birleşmiş Milletler (BM) Nezdinde Türkiye’nin Daimi Temsilcisi Büyükelçi Halit Çevik, Başkonsolos Yardımcısı Ayten Erel eşi Levent Erel, TACCI Başkanı Celal Seçilmiş ve eşi Olcay Seçilmiş, TADF Başkanı Ali Çınar, Milletvekili Nursuna Memecan ve Eşi ünlü karikatürist Salih Memecan, Amerika Türk Kadınlar Birliği Başkanı Şermin Özçilingir ve kızları Kübra, Feyza Özçilingir, Mag Dergisi Sahibi Beril Çavuşoğlu ve Türk Amerikan Cemiyeti’nin önde gelen isimleri bir araya gelerek bayramlaşma fırsatı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.