Başa Dön

Nefes Kesen Gazi Koşusu

Nefes Kesen Gazi Koşusu

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına doksan altı yıldır kesintisiz olarak düzenlenen Gazi Koşusu, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşti.

Pandemi nedeniyle seyircisiz yapılan iki yılın ardından doksan altıncı Gazi Koşusu, tribünleri dolduran on binlerce insanın önünde heyecan dolu anlara sahne oldu. Yarışın ardından düzenlenen törende, kazanan safkanın sahibi Emrah Karamazı’ya kupasını Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı ve Yüksek Komiserler Kurulu Başkanı Dr. Nihat Pakdil takdim etti. Gazi Koşusu’nu her yıl olduğu gibi bu yıl da iş, cemiyet ve sanat hayatından birçok ünlü isim izledi. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.