Başa Dön

Nar Koleksiyon’da Yaza Merhaba

blank

Nar Koleksiyon’da Yaza Merhaba

Krallara, devlet başkanlarına hediyeler hazırlayan, ünü dünyaya yayılmış Nar Koleksiyon renkli bir davetle yaza merhaba dedi.

Cemiyet hayatının sıklıkla ziyaret ettiği Nar Koleksiyon’un bahçesinde gerçekleşen davet yoğun ilgi gördü. Davette ayrıca camı eriterek çeşitli hediyelik eşya yapan Ömer Meral’in yaptığı şov da davetlilerin ilgisini topladı. Meltem Bengi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe katılan konuklar harika bir bahçe partisinin keyfini yaşadılar.
Yaz partisine katılan konuklar son olarak Nar Koleksiyon’un eşsiz hediyeliklerinden beğendiklerini satın almayı da ihmal etmediler. Son zamanların revaçta olan hediyeliklerinse seramiklerden yapılan eserler olduğu gözlendi.

 

[nggallery id=1350]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.