Başa Dön

Müzik Dünyasının En Zengin Çifti Neden Ayrıldı

blank

Müzik Dünyasının En Zengin Çifti Neden Ayrıldı

15 aydır birlikte olan ve aşklarını her fırsatta kameralar karşısında yaşamayı seven şarkıcı Taylor Swift ile ünlü DJ Calvin Harris ayrıldı. People dergisine göre ilişkiyi bitiren taraf Calvin Harris oldu.

Taylor Swift’in terk edildiği için çok üzgün olduğu ama çevresine iyi gözüktüğü de gelen haberler arasında. Swift, daha birkaç hafta önce iHeart Müzik Ödülleri gecesindeki konuşmasında Harris’e teşekkür etmişti: ‘Hayatımda ilk kez kalabalık dağıldığında ve spot ışıkları söndüğünde, eve döndüğümde dünyanın en harika adamına sahibim. Sevgilime bu yüzden teşekkür ederim’. Vogue dergisine verdiği röportajda da sade ve ışıltısız bir ilişki yaşadıklarını ama bunu çok büyülü bulduğu için çok mutlu olduğunu söylemişti.

Forbes’un haberine göre Harris ve Swift çifti, müzik endüstrisinin en çok kazanan çiftiydi. İkilinin toplam serveti 146 milyon doların üzerindeydi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.