Başa Dön

Mutluluğa Evet Dediler

Mutluluğa Evet Dediler

Okuma süresi 1 dakika

Avrupa Komisyonu’nun Sektör Başkanı Alman asıllı Dr. Michael Rupp ve Avrupa Parlamentosu Politika Danışmanı İpek Tekdemir’in görkemli düğünü Atılım Garden’da gerçekleşti.

Alman asıllı Michael Rupp ve İpek Tekdemir çifti Brüksel’de kesişen yollarını gerçekleştirdikleri görkemli tören ile evliliğe taşıdılar. İpek Tekdemir, geleneksel gelinliklerin aksine, özel İspanyol tasarımı bir gelinlik tercih etti. Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı’nın şahitliğini yaptığı, Atılım Garden’da gerçekleşen düğün törenine iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katılım gösterdi. Havuz başında renkli görüntülere sahne olan nikah törenin ardından düğün alanına geçen konuklar gece boyunca eğlendi.  Kendilerini gece boyunca yalnız bırakmayan konukları ile yakından ilgilenen çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.