Başa Dön

Mutluluğa Evet Dediler

blank

Mutluluğa Evet Dediler

Okuma süresi 1 dakika

Nenehatun Caddesi’nin gözde mekanlarından Karaf’ın işletmecisi Batuhan Safi ve Mesut Bakkal’ın kızı Tuğçe Bakkal görkemli bir nikah töreniyle mutluluğa evet dediler.

Bilkent Otel’de gerçekleşen düğüne Ankara iş ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin davetli katılım gösterdi. Nikahlarını Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in kıydığı ve şahitliğini Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın yaptığı çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Renkli anlara sahne olan nikah töreninde davetliler şıklıklarıyla adeta birbirleriyle yarıştı. Mutluluğa evet demenin coşkusunu yaşayan çiftin düğününde davetliler unutulmaz bir gece yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: