© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutfakta Her Şey

Mutfakta Her Şey

Ankara Üniversitesi Rektörü Cemal Taluğ’un açılışını gerçekleştirdiği, üç değişik dalda hizmet verecek olan gastronomi merkezi “Mutfakta Her Şey” önemli isimlerin katılımıyla hizmete girdi.

Nenehatun Caddesi’nde bulunan Ankara Üniversitesi Evi (ANKEV)’nde hizmete giren Mutfakta Her Şey Gastronomi Merkezi açılışında, Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcıları Argun Karacabey, Yasemin Yalım ve Nilgün Halloran’da hazır bulundular. “Chef’s Table” AR-GE bölümünde dünya mutfakları araştırması ve Türk Mutfağının geliştirilmesi amaçlanırken, “Mutfak Dükkan” bölümünde doğal ve organik malzemeler satışa sunuluyor. Doğum günü etkinliklerinden hobi kurslarına, profesyonel eğitimlerden  çocuk kurslarına bir çok değişik eğitim “Chef Akademi” bölümünde veriliyor.

 

[nggallery id=1306].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.