© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mumm’a Özel Lezzetler

Mumm’a Özel Lezzetler

Dünyanın önde gelen şarap üreticilerinden olan Mumm Cordon Rouge, W Lounge’da özel bir davet gerçekleştirdi. 

 

Cemiyet ve iş hayatının tanınmış isimlerinin yer aldığı bu yemek davetinde konuklara “Mutlu Mutfak” kitap serisiyle tanınan Elif Edes Tapan tarafından Mumm Cordon Rouge ile hazırlanan özel şampanya menüsü ikram edildi. Yirmi farklı lezzetin hazırlandığı gecede şampanyanın sadece kutlama içkisi olmadığı ve yemekle uyumunun nasıl olabileceği gösterildi. Geceye katılan konuklar leziz ikramları tadarken ses sanatçısı Banu Kunt’un seslendirdiği birbirinden güzel Latin, Caz ve Akdeniz ezgileriyle keyifli anlar yaşadı.

[nggallery id=945]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.