Başa Dön

Mücevherin Yeni Adresi

blank

Mücevherin Yeni Adresi

Okuma süresi 1 dakika

Renkli ve ışıltılı özel tasarımları ile fark yaratan L’estasi, Nişantaşı’ndaki yeni mağazasını hizmete açtı. 

 

Renkli ve ışıltılı özel tasarımları ile fark yaratan L’estasi, 2009’da dünyanın en lüks oteli ödülünü alan Mardan Palace’da Türkiye’deki ilk mağazasını açmasının ardından, bu ay da Nişantaşı’ndaki yeni mağazasını hizmete açtı. Amerika, İngiltere, İspanya, Fransa ve Rusya gibi ülkelerde müşterilerine hizmet sunan markanın Nişantaşı’ndaki açılışına cemiyet ve iş hayatının tanınmış isimleri katıldı. Türkiye Genel Distribütörü olan L’estasi Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı Arman Özbilir’in ev sahipliğinde düzenlenen gecede renkli görüntüler yaşandı.

Art deco esintisi ile modern çizgileri harmanlayarak hazırladıkları koleksiyonlarındaki başta pırlanta olmak üzere zümrüt, yakut ve safir gibi doğal taşlarla bezenmiş mücevherler göz kamaştırdı.

 

[nggallery id=1135]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.