Başa Dön

Modaseverler Beymen’de Buluştu

blank

Modaseverler Beymen’de Buluştu

Dünya çapında bir marka yaratan Modacı Hakan Yıldırım, Beymen Halkla İlişkiler Müdürü Gülden Büyükuçak ev sahipliğinde, cemiyet hayatının tanınan simalarına bir söyleşi gerçekleştirdi.

Beymen’de gerçekleşen davette ünlü modacı Hakan Yıldırım günümüz trendlerinden Paris Moda Haftası’na kadar birçok konu hakkında özel bir söyleşi gerçekleştirdi. Ünlü modacı Hakan Yıldırım’ın söyleşisine katılan davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırdılar. Beymen Halkla İlişkiler Müdürü Gülden Büyükuçak’ın sorularına içtenlikle yanıt veren Hakan Yıldırım, cemiyet hanımlarının sorularını da cevapsız bırakmadı. Hakan Yıldırım, şık ve modern görünmek isteyen kadınlara elbiseler, tulum, ince-ipek gömlekler ve denim pantolonlar önerdi. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen söyleşi konuklara sunulan ikramlarla sona erdi.
GÜLDEN BÜYÜKUÇAK,HAKAN YILDIRIM (2)_400x600_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.