© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MNG Kargo 10.Yılında

MNG Kargo 10.Yılında

Kargo sektörünün öncü kuruluşlarından MNG 10. yılını Hilton Otel’de düzenlediği şık davet ile kutladı. Hilton Otel gerçekleşen kutlama ilk önce fuaye alanında gerçekleşti. Konuklar salona geçmeden önce hazırlanan kokteylleri tadarken sohbet ettiler. Kapıların açılmasıyla MNG kargo çalışanları ve üst düzey yöneticiler salonda yerlerini aldılar. Yemek sonrasında ünlü sanatçı Şevval Sam sahne aldı. Şevval Sam’ın şarkılarıyla renk kattığı geceye gazeteci Tayfun Talipoğlu’nun “Yol Hikayeleri” eşlik etti. 10’uncu yıl gala gecesinde konuşma yapan MNG Kargo Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Aslan Kut, faaliyetlerinin 10’uncu yılında yenilikçi projeleri ve hizmetleriyle öne çıkan MNG Kargo’nun bugün sektöründe trend belirleyen konumuna geldiğini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.