Başa Dön

Minik Naz’ın İlk Partisi

blank

Minik Naz’ın İlk Partisi

Okuma süresi 1 dakika

APRİL yayınevi’nin sahibi iş adamı Ali Solmaz ile avukat eşi Güliz Solmaz, minik kızları Naz’ın ilk doğum gününü aile fertleri ve en yakın dostlarına verdikleri renkli bir davetle kutladılar.
Geçtiğimiz yıl dünyaya gelen Naz bebeğin ilk yaş kutlamasında aile ve yakın dostlar biraraya geldi. Evde gerçekleşen mütevazi doğum günü kutlamasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Minik Naz’ın “uğur böceği” temalı yaş pastası ve cupcake’leri dikkatleri çekti. Anne ve babasının yardımıyla mumları söndüren Naz bebek mutluluk ile etrafına gülücükler saçtı. Doğum günü kutlamasında dikkat çeken diğer ayrıntı ise aile bireyleride masadaki kırmızı renklere uyumlu olarak kıyafetlerinde kırmızı renk taşıdılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.