Başa Dön

Mimarlığın Oscar’ı Sahibini Buldu

Mimarlığın Oscar’ı Sahibini Buldu

Okuma süresi 1 dakika

Türk mimarlığının Oscar’ı sayılan “TürkSMD 14. Mimarlık Ödülleri”, Mimarlık Haftası’nda Ankara’da yapılan tören ile sahiplerini buldu.

Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından Pia Sera’da düzenlenen ve ana sponsorluğunu Cosentino’nun üstlendiği etkinlikte; toplam beş farklı kategoride ödül dağıtıldı. Etkinlikte; büyük ödül

Semra ve Özcan Uygur’un oldu. Törene, mimarlık ofislerinin yanı sıra, yapı sektöründe yer alan yatırımcı, müteahhit, mühendis, müşavir ve yapı malzemesi üreticileri gibi farklı paydaşlar da katıldı. Yapı sektörü için seçkin bir buluşma özelliği taşıyan etkinlikte; kamu kurumları, akademisyenler ve yerel yönetim temsilcileri de yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.