Başa Dön

Mickey’s Tepe Prime’da

blank

Mickey’s Tepe Prime’da

Okuma süresi 1 dakika

Ankaralıların yakından tanıdığı Mickey’s by Las Chicas yeni şubesini yine başkentin yükselen yıldızı Tepe Prime Avenue’da açtı.
Türkiye’nin önemli lezzet duraklarını bünyesinde barındıran Tepe Prime Aveneu, kaliteli isimlerle güçlenmeye devam ediyor. Ankaralıların yakından bildiği Mickey’s by Las Chicas, yeni şubesini Tepe Prime Aveneu’da hizmete açtı. Yoğun ilgiyle karşılaşan açılışta Mickey’s müdavimleri sevdikleri markayı yalnız bırakmadı. Eğitimli ve güler yüzlü personeli ile müşterilerine hizmet eden mekanda konuklara açılışta çeşitli lezzetler ikram edildi. Cemiyetten tanıdık simalarında katıldığı açılışta konuklar geç saatlere kadar sohbet ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.