Başa Dön

MICE ve Turizm Sektörü Yeniden Buluşuyor

MICE ve Turizm Sektörü Yeniden Buluşuyor

Okuma süresi 2 dakika

 

 

 

MICE ve Turizm sektörü profesyonelleri, İstanbul Kongre Merkezi’nde

2-4 Haziran’da ACE of MICE kapsamında 8. kez bir araya gelecek…

 

 

Fit For Future ve Connecting Dots temasıyla düzenlenecek olan fuar, sektör profesyonellerine benzersiz bir MICE deneyimi yaşatırken sektörünün ticari hacmini arttırmaya hazırlanıyor. Uzun bir aradan sonra turizm ve MICE sektörü temsilcilerinin üst düzey pandemi önlemleri alınmış bir şekilde ilk kez bir araya geleceği fuar kapsamında, 9 ana başlık altında 40 konuşmacı pandemi sonrası turizm ve MICE sektörünün geleceğini masaya yatıracaklar.  ACE of MICE Türk Hava Yolları isim sponsorluğunda, TÜRSAB Stratejik partnerliğinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası, TUROFED, TUROB, Antalya Tanıtma Vakfı, AKTOB ve KOSGEB desteğiyle gerçekleştiriliyor.

 

Güvenli fuar ortamı

Girişlerde dezenfektan tünelinden geçecek misafirler HES kodu tarama sistemi ile fuara giriş yapabilecekler. Fuar alanında bulunan termal kameralı turnikeler sadece ateşi 38 derecenin altında ve maske takan misafirlere açılacaktır. Her bir misafire maske ve önlem kitleri dağıtılacak olup, stant mesafeleri ve yürüyüş alanları da pandemiye göre planlanmış olacak.

 

Uluslararası Hosted Buyer Programı’na yoğun ilgili

110 uluslararası satın alıcı ve 15.000’den fazla ziyaretçi…

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında yurt dışı pazarından katılacak 110 uluslararası incentive firması, PCO, DMC ve kurumsal satın alıcılar fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. Üç gün boyunca fuara 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin katılım göstermesi bekleniyor. 2021 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelikli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacaklar. Fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor.

 

Eğlenceli ve dopdolu bir içerik

Dünyaca ünlü isimler benzersiz deneyimlerini ve gelecek perspektiflerini ACE of M.I.C.E. izleyicisiyle paylaşacak. Uluslararası seyahat acentaları birlik başkanları TÜRSAB başkanı moderasyonu ile pandemi sonrası turizmin geleceğini masaya yatıracaklar. Global pazarın lider tur operatörleri ve uluslararası zincir oteller pandemi sonrası seyahat trendlerini, kurumsal şirketlerin CMO’ları geleceğini pazarlama dünyasını oluşturacak trendlerini ele alacaklar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.