© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Miami’nin Projeleri Tanıtıldı

Miami’nin Projeleri Tanıtıldı

Amerika’nın lüks gayrimenkul şirketi, Miami’nin NoMad Residences Wynwood, Casa Bella by B&B Italia ve The St. Regis Residences Miami isimli projelerini Bodrum ve İstanbul’da düzenlediği davetlerle tanıttı.

Amerika’daki lüks gayrimenkul şirketlerinden Related Group’un Miami’de hayata geçirdiği projelerini tanıttığı davetlere iş ve cemiyet hayatından seçkin isimler katılım gösterdi. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı davetlerde Related Group Kıdemli Başkan Yardımcısı Nicholas Pèrez konuşma yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.