Başa Dön

Melekleri Buluşturan Düğün

blank

Melekleri Buluşturan Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Victoria’s Secret’ın eski meleklerinden Brezilyalı Ana Beatriz Barros milyarder Karim El Chiaty ile Mikonos’ta masal gibi bir düğün töreniyle hayatını birleştirdi.

34 yaşındaki dünyaca ünlü süper model Ana Beatriz Barros, Karim El Chiaty ile dünyaevine girdi. Yunanistan’ın en renkli adalarından olan Mikonos Adası’nda düzenlenen 1000 kişilik görkemli düğün töreniyle dünyaevine giren ünlü modeli, yakın arkadaşları Isabeli Fontana, Alessandra Ambrósio ve Adriana Lima gibi isimler de yalnız bırakmadı.

Victoria Secret meleklerinin göz kamaştırdığı düğünde Ana Beatriz Barros nikah töreni sırasında Alessandra Rich imzalı bir gelinlik tercih ederken nikah sonrası seremonide ise Valentino imzalı ikinci bir gelinlik daha giydi.

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: