Başa Dön

Meksika Mutfağı Swissotel’de Hayat Buldu

blank

Meksika Mutfağı Swissotel’de Hayat Buldu

Okuma süresi 1 dakika

Meksika’nın renklerini ve lezzetlerini buluşturan Meksika’nın Renkleri: Meksika Yemek Festivali Swissotel Ankara’da yapılan sade ve şık bir kokteylle davetlileriyle buluştu.
Konuk aşçı Erika Torres’in hazırladığı ve zengin seçenekleriyle dünyanın önde gelen mutfaklarından olan Meksika mutfağı yabancı misyon temsilcilerinin ve meksika mutfağına gönül verenlerin katılımıyla gerçekleşti. Açık büfe,ithal içki ve Mariachi Semblanza Grubu eşliğinde keyif dolu bir gün geçiren konuklar festivale tam not verdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: