© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mekanlar Bahara Hazırlanıyor

Mekanlar Bahara Hazırlanıyor

Kaliteli iç mekan yapı malzemeleri mağazası Özbekoğlu, yeni sezon ürünlerini tanıttı. 

Birçok başarılı mimarların ve inşaat şirketlerinin yıllardır tek adresi olan Özbekoğlu sezon açılışını keyifli bir kokteyl ile gerçekleştirdi. Kokteylde birbirinden güzel yeni sezon duvar kağıdı ve seramik ürünler sektörün ileri gelenleri tarafından tam not aldı. Sezon öncesi çözüm ortağı mimarlar ve yapı sektörünün temsilcileri bir araya gelerek hem ürünleri değerlendirdiler hem de sohbet ortamında keyifli bir gün geçirdiler.

 

[nggallery id=1200]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.